(22) 230 45 47

biuro@nexenergia.pl

ul. Marszałkowska 58, 00 – 693 Warszawa

NEX energia - O firmie

Klika słów o NEX energia tanie ogrzewnie

NEX Energia to gwarancja 

profesjonalnego montażu kotłów na paliwo stałe i nowoczesnych pomp ciepła. Jesteśmy tu, by zapewnić Ci kompleksową obsługę, obejmującą montaż nowoczesnych kotłowni dostosowanych do najnowszych systemów grzewczych, takich jak ekologiczne pompy ciepła czy automatyczne kotły opalane pelletem, drewnem, węglem czy ekogroszkiem. Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i montażu instalacji kotłowni od podstaw lub ich skutecznej modernizacji.

W trakcie montażu zagwarantujemy precyzyjną instalację urządzenia zgodnie ze specyfikacją producenta, z zakupem niezbędnych elementów i podzespołów zatroszczymy się o wszystko w Państwa imieniu. Nasze zespoły posiadają rozległą wiedzę i doświadczenie, potwierdzone stosownymi certyfikatami, aby zapewnić Ci najwyższą jakość usług.

Firma NEX Energia to doświadczony partner 

w dziedzinie doboru i montażu systemów grzewczych oraz odnawialnych źródeł energii. Z ponad 8-letnim doświadczeniem na rynku, specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze klientów na terenie całej Polski.

Nasz zespół ekspertów

posiada głęboką wiedzę i umiejętności w doborze, instalacji oraz serwisie kotłów centralnego ogrzewania. Zależnie od indywidualnych potrzeb klienta proponujemy nowoczesne i energooszczędne rozwiązania, zapewniając komfort cieplny przy jednoczesnym dbaniu o efektywność energetyczną.

Dodatkowo…

specjalizujemy się w instalacjach pomp ciepła

wykorzystujących odnawialne źródła energii, co pozwala nie tylko zmniejszyć emisję dwutlenku węgla, ale również obniżyć koszty eksploatacji systemu grzewczego. Nasza firma jest również liderem w dziedzinie fotowoltaiki, projektując i montując instalacje solarnych, umożliwiając klientom produkcję własnej energii elektrycznej.

NEX Energia to nie tylko fachowość,

ale także indywidualne podejście do każdego klienta. Naszym celem jest dostarczanie kompleksowych, zrównoważonych rozwiązań energetycznych, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki naszej obecności na terenie całej Polski, jesteśmy gotowi sprostać Państwa potrzebom, zapewniając profesjonalną obsługę i niezawodność naszych instalacji.

Chcemy, abyś cieszył się nie tylko efektywnym systemem grzewczym, ale także korzystnymi finansowo rozwiązaniami.

Dlatego przygotujemy dla Ciebie najbardziej korzystną kalkulację dofinansowania, pomożemy wybrać najlepsze źródła energii, a także złożymy w Twoim imieniu właściwy wniosek. Odkryj z nami nowy wymiar komfortu i efektywności w ogrzewaniu! 

 

0 dni

czas realizacji

0 ekip

w całej Polsce

0 %

uzyskanych dotacji

Tanie ogrzewaniez NEX energia o każdej porze roku

Wykonamy wymianę Twojego staego pieca na nowoczesne urządzenie grzewcze. Szybko, solidnie i za 100% gwarancją otrzymania wyliczonego dofinanowania.

Przystępne ceny

Urządenia w najlepszych cenach w Polsce.

Profesjonalne ekipy

Wieloletnie doświadczenie, setki wykonanych montaży.

Eksperci od dotacji

Każdy wniosek o dofinansowanie zakończony przyznaniem środków.

© 2023 NEX sp. z o.o.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    O plikach cookie
AKCEPTUJĘ