(22) 230 45 47

biuro@nexenergia.pl

ul. Marszałkowska 58, 00 – 693 Warszawa

Termomodernizacja

ocieplenia styropian, wełna, piana pur

Kompleksowa termomodernizacja

Termomodernizacja to całość prac, których celem jest poprawa izolacyjności termicznej domu, a tym samym zmniejszenie kosztów eksploatacji, poprawa komfortu cieplnego, a przede wszystkim zmniejszenie emisyjności budynku i redukcja wytwarzanego CO2. Termomodernizacja to między innymi: izolacja termiczna (ocieplenie) ścian zewnętrznych, dachu, fundamentów, wymiana okien i drzwi, a także bram garażowych. Usługa może zawierać także wymianę starego kopciucha na nowoczesny, wysokowydajny kocioł CO lub pompę ciepła. Dzięki temu obiekt traci mniej ciepła, co przekłada się na niższe rachunki za ogrzewanie.

Zobacz więcej...
Lorem Ipsum is simply dumy text of the printing typesetting industry lorem ipsum.
termomodernizacja
Ocieplenie ścian i dachu
Wymiana okien
Wymiana drzwi i bram
Wymiana starego kotła

Powiedz nam co chcesz zrobić, a my zajmiemy się resztą!

Powierzając cały zakres robót przy termomodernizacji budynku jednemu, profesjonalnemu wykonawcy zyskujesz  pewność, że zostanie on przeprowadzony fachowo, przez ekipy z niezbędnym zasobem wiedzy i doświadczeniem. Oferujemy krótkie terminy realizacji oraz wieloletnią gwarancję.

Zadzwoń 500 231 331
Lorem Ipsum is simply dumy text of the printing typesetting industry lorem ipsum.

CZYSTE POWIETRZE

Otrzymaj do 135 000 zł dofinansowania na termomodernizację

Realizujezy projekty kompleksowej i częściowej termomodernizacji budynków, dofinansowane z Priorytetowego Programu „Czyste Powietrze”. Skontaktuj się z nami i sprawdź jaką dotację otrzymasz na swoje przedsięwzięcie.

Porozmawiaj z doradcą
Lorem Ipsum is simply dumy text of the printing typesetting industry lorem ipsum.

© 2023 NEX sp. z o.o.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    O plikach cookie
AKCEPTUJĘ