(22) 230 45 47

biuro@nexenergia.pl

ul. Marszałkowska 58, 00 – 693 Warszawa

Kotły na pellet

Wybierz kotły na pellet , gdzie komfort spotyka się z ekologią

Ekologia

Kotły na pellet są bardziej przyjazne dla środowiska w porównaniu do tradycyjnych źródeł energii.

Oszczędność

Pellety są tańszym źródłem energii w porównaniu do tradycyjnych paliw, co przekłada się na niższe koszty ogrzewania.

Efektywność

Kotły na pellet mają wysoką efektywność, wykorzystują większą część energii zawartej w paliwie, taniej ogrzewając.

Automatyzacja

Kotły na pellet posiadają systemy, takie jak regulacja temperatury czy programowalne ustawienia czasowe.

Długotrwałość

Pellety są łatwo dostępne, a kotły na pellet są zaprojektowane z myślą o długotrwałym użytkowaniu.

Niskie emisje

Kotły na pellet generują niższe emisje pyłów i innych substancji szkodliwych w porównaniu do  tradycyjnych źródeł energii.

Pellet to niezwykle innowacyjne paliwo grzewcze, które dostępne jest w formie wygodnych granulek. Jego produkcja opiera się na sprasowaniu drobno rozdrobnionego drewna, trocin, słomy lub pędów wierzby energetycznej pod wysokim ciśnieniem. To nie tylko ekologiczna alternatywa, ale także źródło energii o minimalnej emisji substancji smolistych podczas spalania.

Wprowadź do swojego domu wygodę i efektywność z kotłami na pellet, które cechują się niezwykłą łatwością obsługi. Większość zadań jest automatycznie wykonywana przez piec, a zasobnik kotła pomieści ilość paliwa wystarczającą na kilka dni, a nawet tydzień nieprzerwanej pracy. Dodatkowo, inteligentny palnik wyposażony w automatyczną zapalarkę pozwala na samoczynne wyłączanie się kotła, gdy temperatura w pomieszczeniu osiąga założony poziom, a następnie ponowne samoczynne uruchamianie, gdy budynek zaczyna się schładzać.

To nie tylko oszczędność, ale również troska o środowisko. W okresie letnim, gdy kocioł pełni funkcję podgrzewacza ciepłej wody użytkowej, automatyczne wyłączanie się po osiągnięciu odpowiedniej temperatury jest dodatkowym atutem, pozwalającym na efektywne zarządzanie zużyciem paliwa. Sterowanie kotłem staje się przyjemne dzięki intuicyjnemu panelowi sterującemu z dotykowym regulatorem, który umożliwia zdalne zarządzanie pracą kotła i elementami instalacji grzewczej poprzez tablet lub smartfon. Odkryj komfort, oszczędność i ekologię razem z naszymi nowoczesnymi kotłami na pellet!

Umów się na bezpłatne spotkanie

Ekspet taniego ogrzewania z NEX enegia obliczy Twoje dofinansowanie i pomoże dobrać najlepszy kocioł na pellet.

© 2023 NEX sp. z o.o.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    O plikach cookie
AKCEPTUJĘ